Fabrika Kaizen Sketch EğitimiFABRİKA SKETCH EĞİTİMİ VE KAİZEN EĞİTİM ÇALIŞMALARI

Fabrika Kaizen, Sketch Eğitim Çalışmaları, Giotto Akademi Sanat Resim Kursu, Resim Atölyemiz tarafından Fabrikalara yönelik verilen Fabrika Kaizen, Sketch çizim eğitim çalışmalarıdır. Bursa’ da Otomotiv alanında şehrimizin önde gelen sanayi kuruluşlarının bünyesinde çalıştırdıkları Mühendislere, Teknisyen ya da bölüm Şeflerine aldırdıkları ve atölyemiz tarafından verilen bu eğitimde amaç Mühendis, Şef ve Teknisyenlerin fabrika içerisinde üretim sürecinde parçalar üzerinde oluşan aksaklıklar üretim sürecindeki makinalarda karşılaştıkları sorunların çözüm sürecine katkı sağlama adına yapacakları Kaizen, Sketch Çalışmalarıyla çizimlerin anlaşılır bir şekilde kağıda aktarabilmeleri amacıyla yapacakları çizimler adına temel çizim yöntemlerini öğrenerek fabrika içinde ve üretim safhasında karşılaştıkları sorunları en kısa ve kolay yoldan kağıt yüzeyine aktarabilmelerini sağlayacak temel bilgi ve beceri kazandırmak için temel çizim yöntemlerine yönelik eğitim sürecidir. Kaizen, Sketch Eğitim Çalışmalarını talep doğrultusunda atölyemizdeki çalışma alanımızda verebileceğimiz gibi fabrika bünyesindeki eğitim alanlarında da verilebilmektedir.

Bu Eğitimleri Verirken Çalışmalarımızın İlk Bölümünde;

Temel Perspektif

Temel Formların Oluşturulması

Temel Formların Farklı Yapılara Dönüştürülmesi

İnsan Anatomisi Ve Oran İlişkisi

Gibi temel konu alanları üzerinden hareket ederek eğitimlerimizi vermekteyiz. Bu eğitimin ilerleyen günlerinde ise ağırlıklı olarak çizimlerini yaptıkları ve ağırlıklı olarak çizimlerinde sorun yaşadıkları parçaların ve yapıların etütlerini katılımcılarla birlikte yapmaktayız.

 

Sketch eğitimi Resim Kursu verdiğimiz kurumlar ve referanslarımızı sıralayacak olursak;

Sketch Eğitimi Resim Kursu Verdiğimiz Kuruluşlar:

-TOFAŞ Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. -   2012

-MAKO Elektrik Sanayi ve Ticaret A.Ş. -  2012

-MARTUR - 2012

-BEYCELİK GESTAMP - 2013

Yaptığımız Çizim Sketch eğitim Resim Kursu çalışmaları görsellerine sitemizde bulunan çalışmalar kısmından ulaşabilir ve çalışmalarla ilgili görselleri inceleyebilirsiniz.