EĞİTİMLERİMİZ

Giotto Akademi Sanat olarak verdiğimiz eğitimler...

Neden Giotto Akademi Sanat

Giotto Akademi Sanat 20 yıllık bir tecrübe ve birikimle Merhaba diyor sizlere. Giotto Akademi Sanat adı altında kurulduğumuz bugün ilk günkü heyecan ve coşkuyu yaşıyoruz. Giotto Akademi Sanat olarak amacımız bundan önce olduğu gibi bundan sonra da başarıyı Hedefleyen, Araştıran, Sorgulayan öğrenme arzusuyla dolu hayatlarının her döneminde başarıya odaklanan bireyler yetiştirmektir. Bizlere güvenerek emanet ettiğiniz geleceğimizin mimarı gençlerimizi bu nitelikte yetiştirmek ve geleceğe hazırlamak en önemli sorumluluğumuzdur.

Kış Dönemi:
10:30–18:00
Kapalı:
Cuma
Yaz Dönemi:
10:30–18:00
Kapalı:
Pazar
Hakkımızda

Giotto Akademi Sanat Video Tanıtımı

Bursa Resim Kursu

  • İnsanların geleceğe dair hayalleri vardır. Bu hayalleri gerçekleştirme noktasın da bizlere karşı gösterdiği özveri ve yol gösterme becerisi bugün hayallerime kavuşmamı ve birçok atölye arkadaşımın hayallerine kavuşmasını sağladı.

    Merve BOZKUŞ
  • Öğrencileriyle yakından ilgilenen ve farklılıklarını gözeterek uygun öğretim yöntemlerini kullanan, öğrencilerinin hedeflerini kendi hedefi olarak gören, atölye çalışma saatlerinin dışında da kalan zamanının bir kısmını öğrencilerinin başarısı adına onlara ayıran Murat Hoca; bu yönüyle bugüne kadar birçok başarıya imza atmış değerli bir öğretmendir.

    Merve KARACA