Akşam Resim KursuAKŞAM RESİM DERSLERİ

Atölyemizdeki Akşam Resim Dersleri Resim Atölyesi Eğitimine Özel Sektör ya da Kamu alanın da çalışan ya da Hobi Resim Çalışmaları adına bu eğitime katılmak isteyen herkes katılabilir. Akşam Resim Derslerinin amacı çalışma saatleri bakımından gün içinde Hobi Resim Çalışmaları ya da Resim Kursu Güzel Sanatlar Fakülteleri Sınavlarına Hazırlık eğitimi acısından zaman bulamayan bireylerin onlara daha uygun bir zaman dilimi oluşturarak Atölyemiz Giotto Akademi Sanat Resim Kursu, Resim Atölyemizdeki bu eğitimlerden ve aynı zaman da  Güzel Sanatlar Fakültelerine Hazırlık Eğitiminden yararlanmalarını sağlamaktır. Akşam Resim Derslerimizde yaş sınırımız yoktur ve herkes katılabilmektedir. Akşam Resim Dersleri Resim Kursu, Resim Atölyesi Eğitim sürecine değinecek olursak.

Bu eğitim sürecinde;

Güzel Sanatlara Hazırlık

Güzel Sanatlar Fakülteleine Hazırlık

Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık

Eğitim sürecinde olduğu gibi;

Temel Çizim Teknikleri

Temel Perspektif Eğitimi

Temel Formların Çizimi

İnsan Anatomisi

Mekan – İnsan İlişkisi

 

Gibi temel konu alanlarından hareket ederek eğitim sürecinin sac ayaklarını ve eğitim sürecinin genel hatlarını oluşturmaktayız. Ve bu eğitim süreci yukarıda ifade ettiğimiz Güzel Sanatlar Fakültelerine Hazırlık sürecinde olduğu gibi Akademik Eğitim ve Öğretim Yöntemleri ışığında Güzel Sanatlara Hazırlık Sürecinden bir fark olmaksızın verilmektedir. Resim Kursu Bursa dendiğinde akıllara ilk gelen Resim Kursu, Resim Atölyesi olan Giotto Akademi Sanat Resim Atölyemizde sizleri de görmekten ve sizlerle çalışmaktan memnuniyet duyarız.

ÇALIŞANLAR İÇİN GİOTTO AKADEMİ SANAT HOBİ RESİM KURSU VE GÜZEL SANATLARA HAZIRLIK AKŞAM RESİM KURSU ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

 

Hobi Amaçlı Akşam Resim Dersleri ve ya Güzel Sanatlar Fakültelerine Hazırlık Akşam Resim Dersleri Resim Kursu çalışma saatlerini oluştururken sizlerin zaman aralığınızı ve çalışma saatlerinizi göz önünde bulundurarak oluşturmaya gayret ettik. Bu anlamda ister Güzel Sanatlar Fakültelerine Hazırlık olsun ister Hobi Amaçlı Resim Çalışmaları olsun Atölyemizdeki eğitimlerimizden faydalanabilmeniz amacıyla Akşam Resim Derslerini oluşturduk. Aşağıdaki tabloda çalışma saatlerini ve saat aralığını görebilir, Yaz Dönemi ve Kış Dönemi çalışma saatlerimize ulaşabilir ve eğitimlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

KIŞ DÖNEMİ ÇALIŞMA PROGRAMIMIZ

(15EYLÜL-15 HAZİRAN)

PAZARTESİ

18:00 – 21:30

SALI

18:00 – 21:30

ÇARŞAMBA

18:00 – 21:30

PERŞEMBE

18:00 – 21:30

CUMA

TATİL GÜNÜ

CUMARTESİ

18:00 – 21:30

PAZAR

18:00 – 21:30

 

GİOTTO AKADEMİ SANAT HOBİ RESİM KURSU VE GÜZEL SANATLARA HAZIRLIK AKŞAM RESİM KURSU ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

YAZ DÖNEMİ ÇALIŞMA PROGRAMIMIZ

(16 HAZİRAN-EYLÜL 15)

PAZARTESİ

18:00– 21:30

SALI

18:00 – 21:30

ÇARŞAMBA

18:00 – 21:30

PERŞEMBE

18:00 – 21:30

CUMA

18:00 – 21:30

CUMARTESİ

18:00 – 21:30

PAZAR

TATİL GÜNÜ